MENU

VENKOVSKÉ TRHY VE ŠTERNBERKU JIŽ TUTO SOBOTU 12. 9. 2020

11. 09. 2020

VENKOVSKÉ TRHY VE ŠTERNBERKU JIŽ TUTO SOBOTU 12. 9. 2020

Na našich zítřejších trzích se představí i hladká mouka vyráběná u nás ve Šternberku , která získala ocenění Regionální potravina Olomouckého kraje 2020 a Českou cechovní normu.

Pšeničná mouka hladká světlá je vyráběna podle České cechovní normy. Obchodní název: Pekařská speciál, jiné označení: T 512. Zrno pšenice je před vlastním mletím čištěno na speciálních strojích, kde se odstraňují příměsi a nečistoty, zrno se kondicionuje a odstraňují se vrchní obalové části zrna. Pšenice je 100 % z regionu Haná. Výrobek neobsahuje GMO.

Společnost MJM agro, a. s. již od roku 1990 představuje stabilního a spolehlivého partnera pro zemědělské podniky, farmy a drobné pěstitele. Realizuje všechna plodinová řešení, včetně variabilních aplikací hnojiv a prostředků na ochranu rostlin. Úspěšně se věnuje obchodu s komoditami. Provozuje síť 14 vlastních prodejen pro chovatele a pěstitele. Používáním vlastní technologie precizního zemědělství „PREFARM“ se podílí na tvorbě krajiny a životního prostředí vůbec.

Mlýn Šternberk, navázal na tradici z roku 1793, obnovenou v roce 1993, na ulici Dvorská , pod hradem Šternberk. Mlýn patří díky vysoké kvalitě svých výrobků mezi přední výrobce pšeničných mouk. Na moderní technologii od firmy Bühler se denně zpracovává 120 tun té nejkvalitnější potravinářské pšenice, která je pečlivě vybírána z vlastních obilných sil.

PŘIJĎTE NAKOUPIT KVALITNÍ MOUKU Z NAŠEHO REGIONU!

Novinky