DIVIZE AGRO


MJM Litovel a.s.

Cholinská 1048/19
784 01 Litovel

tel.: 585 151 911 (vrátnice)



generální ředitel, ředitel divize

Ing. Radomír Šmoldas Ph.D. 
e-mail: smoldas@mjm.cz
tel.: 585 151 935
mobil: 602 778 191

referát vnitřních věcí

PaedDr. Iveta Kubíčková
e-mail: kubickova@mjm.cz
tel.: 585 151 936
mobil: 725 301 536


Úsek hnojiv

Vedoucí úseku

Ing. Petra Adamcová
e-mail: adamcova@mjm.cz
tel.: 585 151 946
mobil: 724 093 885


Střediska

VOP Blatec

Ivo Navrátil
e-mail: navratil.ivo@mjm.cz
mobil: 724 125 040 


VOP Bludov

Ing. Zdeněk Straka
e-mail: straka@mjm.cz
tel: 583 238 815
mobil: 724 849 919 


VOP Bruntál

Zajíček Robert
e-mail: zajicek@mjm.cz
mobil: 724 667 264



VOP Přerov

Ing. Ladislav Suchánek
e-mail: suchanek@mjm.cz
tel.: 581 225 131
mobil: 602 764 762


VOP Skalice nad Svitavou

Ing. Rudolf Hájek
e-mail: hajek@mjm.cz
tel.: 516 469 322
mobil: 606 022 008



Úsek PREFARM

Vedoucí úseku

Ludvík Vymlátil
e-mail: vymlatil@mjm.cz
tel.: 585 151 953
mobil: 606 922 484


Úsek Agroslužby

Vedoucí úseku

Ing. Miroslav Baroch
e-mail: baroch@mjm.cz
tel.: 585 151 930
mobil: 602 547 019


Úsek PHM

Vedoucí úseku

Mgr. Jiří Brada, MBA
e-mail: brada@mjm.cz
tel.: 585 151 951
mobil: 602 778 194


Úsek osiv

Vedoucí úseku

Ing. Jiří Kohn
e-mail: kohn@mjm.cz
tel.585 151 937
mobil: 602 454 589


Úsek pesticidů

Vedoucí úseku

Ing. Martin Ryšavý
e-mail: rysavy@mjm.cz
tel.: 585 151 945
mobil: 602 571 713




Manažeři prodeje

Manažer prodeje Olomoucko

Ing. Rostislav Bucher
e-mail: bucher@mjm.cz
tel.: 585 151 943
mobil: 602 752 730

Manažer prodeje Střední Morava

Ing. Viktor Plachý
e-mail: plachy@mjm.cz
        tel. 585 151 923  
mobil: 739 006 913


Manažer prodeje Blanensko

Ing. Rudolf Hájek
e-mail: hajek@mjm.cz
mobil: 606 022 008


Manažer prodeje Šumpersko

Ing. Marcel Kubíček
e-mail: kubicek@mjm.cz
tel.: 583 238 815
mobil: 602 505 574


Manažer prodeje Přerovsko

Ing. Marie Hanáková
e-mail: hanakova@mjm.cz
tel.: 581 225 130
mobil: 602 547 055



Manažer prodeje Prostějovsko

Ing. David Kolařík
e-mail: kolarik@mjm.cz
mobil: 604 299 541


Manažer prodeje
Česká republia

Ing. Michal Skulník
e-mail: skulnik@mjm.cz
tel.: 585 151 945
mobil: 602 546 992


Manažer prodeje Čechy

Ing. Jan Foldyna
e-mail: foldyna@mjm.cz
mobil: 776 079 806



Manažer prodeje okres Senica (SK)

Ing. Jakub Neuls
e-mail: neuls@mjm.cz
tel.: 581 225 130
mobil: 702 075 374


Manažer prodeje Přerovsko

Ing. Ladislav Suchánek
e-mail: suchanek@mjm.cz
mobil: 602 764 762


Manažer prodeje Svitavsko

Bc. František Širůček
e-mail: sirucek@mjm.cz
mobil: 731 694 881



Manažer prodeje
Nitrianský kraj

Mgr. Ivana Fábryová
e-mail: fabryova@mjmslovakia.sk
mobil: +421 910 934 888


Manažer prodeje
okres Levice

Ing.Peter Hajka
e-mail: hajka@mjmslovakia.sk
mobil: +421 911 452 451


Manažer prodeje
Trnavský kraj

Ing. Rastislav Tonkovič
e-mail: tonkovic@mjmslovakia.sk
mobil: +421 903 648 886